mun. Chișinău,
str. 31 August 1989, nr. 129.

Tel: 022-23-72-45
Fax:022-23-73-13
Fax:022-23-74-87

office@sindsan.md

 

 

 

 

 

Componența Nominală a Consiliului Organizației de Femei

C O M P O N E N Ț A

nominală a Consiliului Organizației de Femei

din cadrul Sindicatului „Sănătatea” din Republica Moldova

Nr. d/o

Nume, Prenume

Instituția

1.

Andronic Zinaida

Asociația Curativ-Sanatorială și de Recuperare a Cancelariei de Stat a Republicii Moldova

2.

Babîră Claudia

AMT Centru, Chișinău

3.

Baranețcaia Galina

Glodeni Spitalul raional

4.

Barbăroș Valentina

Florești Centrul de sănătate

5.

Belousova Olga

Clinica de Medicină Estetică „SANCOS”

6.

Beștanco Ina

Ocnița Centrul de sănătate

7.

Bleandur Lidia

Centrul Municipal de Sănătate Publică

8.

Bradu Diana

Anenii Noi Spitalul raional

9.

Buzadji Anjela

Vulcănești Centrul de sănătate

10.

Cazacu Ana

Președinte, Sindicatul „Sănătatea”

11.

Chiriac Larisa

Cahul Centrul de sănătate

12.

Colodrivschi Natalia

Ialoveni Spitalul raional

13.

Corjan Viorica

Călărași Centrul de sănătate

14.

Emilian Rodica

Colegiul Național de Medicină şi Farmacie „Raisa Pacalo”

15.

Gorea Stella

Spitalul Clinic Municipal Balți

16.

Grăjdeanu Larisa

Telenești Centrul de sănătate

17.

Grișco Nelea

Institutul Oncologic

18.

Grozavu Lucia

Râșcani Centrul de sănătate

19.

Heiu Angela

Dondușeni Centrul de sănătate

20.

Levandovschi Valentina

Spitalul Clinic de Traumatologie și Ortopedie

21.

Lungu Tatiana

SZAMU „Nord”

22.

Lupu Lilea

Clinica Universitară

23.

Mamulat Parascovia

Dubăsari Centrul de sănătate

24.

Mihalaș Angela

Orhei Centrul de sănătate nr.2

25.

Munteanu Raisa

Centrul de Medicină Legală

26.

Munteanu Vasilisa

Basarabeasca Spitalul raional

27.

Muradu Emilia

Soroca Centrul de sănătate

28.

Neamțu Tamara

Centrul Republican de Reabilitare pentru Copii

29.

Negreață Evfalia

Institutul de Medicină Urgentă

30.

Nicu Margareta

Spitalul Clinic al Ministerului  Sănătății

31.

Pamujac Ludmila

Vicepreședinte, Centrul Stomatologic Municipal pentru Copii Chișinău

32.

Pancenco Silvia

Dispensarul Republican  de Narcologie

33.

Panuta Tatiana

Orhei Spitalul de Psihiatrie

34.

Pădure Tamara

Spitalul Clinic de Psihiatrie

35.

Pisarenco Nadejda

Spitalul clinic municipal ftiziopneumologic, Chișinău

36.

Popazoglo Natalia

Ceadâr-Lunga Centrul de sănătate

37.

Postu Nina

Rezina Spitalul raional

38.

Presibilovici Inga

Agenția Medicamentului și Dispozitivelor Medicale

39.

Prociuc Liudmila

Sângerei Centrul de sănătate publică

40.

Sali Vera

Spitalul Clinic Republican

41.

Savieleva Olga

Sanatoriul „Bucuria-sind”

42.

Secrier Dina

Fălești Spitalul raional

43.

Siminel Valeria

Institutul de Ftiziopneumologie „Chiril Draganiuc”

44.

Simionică Varvara

Spitalul Clinic Municipal nr.1 Chișinău

45.

Sinica Lucia

Sindicatului „Sănătatea”

46.

Sorocan Ecaterina

Edineț Centrul de sănătate

47.

Stegarescu Raisa

Spitalul Clinic de Boli Infecţioase „Toma Ciorba”

48.

Stempovschaia Elena

Asociația de Nursing

49.

Șcerbatiuc Corina

Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie „Nicolae Testemițanu”, Organizația de tineret

50.

Timirgaz Violeta

Centrul de plasament și reabilitare pentru copii de vârstă fragedă

51.

Topal Parascovia

Comrat Centrul de sănătate

52.

Țîberneac Maia

Comisia de Cenzori a Sindicatului „Sănătatea”

53.

Vartic Silvia

Căușeni Centrul de sănătate

54.

Vier Ludmila

Centrul Republican de Diagnosticare

55.

Vîrlan Alexandra

Sindicatului „Sănătatea”

 

  • PDF

Calendar

Prognoza Meteo

Curs Valutar